حامد محمودی

پیانو، چهارشنبه

حامد محمودی

نوازندگی پیانو را از ۱۰ سالگی آغاز کرد و پس از طی مراحل فرا گیری موسیقی ، درسال ۱۳۸۷ به دانشکده ی موسیقی پردیس هنرهای زیبا راه یافت . در طول تحصیل در دانشگاه تهران زیر نظر استاد گاگیک باباییان به نوازندگی ادامه داد . در این بین اجراهای متعدد در دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه هنر برگزار کرد .

وی در سال ۸۹ موفق به کسب مقام اول در مسابقه ی پیانو خانه موسیقی شد . بعد از فارغ التحصیل شدن همچنان نوازندگی پیانو را تحت نظر استاد تامارا دولیدزه ادامه داد . و در این بین از حمایت و تعالیم اساتید گرانقدر خانم دلبر حکیم اوا و خانم فریماه قوام صدری بهره برد.

این نوازنده در سال های ۹۲ و ۹۳ در بخش استعداد های درخشان در جشنواره ی فجر شرکت کرد و به صورت سولو در تالار رودکی تهران به اجرا پرداخت .
همچنین به همراه امیر حسین نوروز ناصری نوازنده ی ویلون چندین رسیتال ویلون و پیانو را برگزار کرد . از جمله دو رسیتال در سال های ۹۳ و ۹۶ در تالار آوینی دانشگاه تهران . دو رسیتال در سالهای ۹۶ و ۹۸ در تالار رودکی . همچنین اجرا های متعدد در دانشگاه هنر از دیگر فعالیت های این گروه است.
در سال ۹۸ این گروه به شیراز و اولین فستیوال موسیقی باربد دعوت شد و در تالار شهر آفتاب شیراز به اجرای دو سونات برای ویلون و پیانو اثر دو آهنگساز( شوبرت ) و(برامس ) پرداخت.

حامد محمودی در سال ۹۵ در جشنواره ی ملی موسیقی جوان موفق به راهیابی به فینال شد و مقام دوم را کسب کرد . همچنین در دومین دوسالانه ی مسابقه ی پیانو باربد در سال ۹۷ به جمع فینالیست ها راه پیدا کرد و رتبه ی دوم را کسب کرد .
در سال ۹۴ به دعوت از گروه آهنگسازان جوان در فستیوال کلاسیک تا معاصر به اجرای سوئیت های فرانسوی از باخ پرداخت. همچنین به عنوان نوازنده به ضبط آثار آهنگسازان جوان در استودیو مشغول شد .
اجرای کنسرتو برای پیانو و ارکستر زهی اثر ادیب قربانی (آهنگساز جوان ) به عنوان سولیست به رهبری هوشیار خیام از فعالیت های حامد محمودی است . همچنین اجرای فانتزی برای سردرگمی اثر امید مهرابی ( برنده ی دیپلم آهنگسازی از جشنواره شیچنکو روسیه ) را عهده دار شد که هم در دانشکده موسیقی دانشگاه هنر و هم در تالار رودکی اجرا شد .
وی تدریس پیانو را از سال ۸۹ آغاز کرده. و همچنان در این سالها به تدریس مشغول است .


بازگشت به صفحه اساتید | بازگشت به لیست کلاس ها

ثبت نام از طریق اینترنت
اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

برنامه های لایو استادان موسیقی پارت در اینستاگرام
برنامه های زنده روزهای جمعه ساعت 19 در اینستاگرام آموزشگاه موسیقی پارت توسط اساتید برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کلاس دیکته موسیقی بصورت آنلاین
دوره جدید دیکته موسیقی بصورت دو روز در هفته و آنلاین برگزار می شود.
ادامه خبر ...

تبریک به هنرجویان عزیزمان برای قبولی در کنکور موسیقی
هنرجویان پذیرفته شده در کنکور موسیقی دانشگاه های تهران و هنر
ادامه خبر ...

دوره های جدید موسیقی کودکان برای تابستان 1399
شروع دوره های نیمه خصوصی برای کودکان و نوجوانان
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه