اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

مسترکلاس ویلن و ویولا آقای تاها عابدیان - 2 مرداد 1394

15 مرداد - آموزشگاه موسیقی پارت

 

مستر کلاس  آقای تاها عابدیان برای نوازندگان ویلن و ویولا در روز پنج شنبه 15 مرداد 1394 از ساعت  10 تا 18در آموزشگاه موسیقی پارت برگزار می شود.


 افراد شرکت کننده در دو گروه فعال (نوازندگانی که قطعه اجرا می کنند) و غیر فعال (علاقمندانی که در کلاس حضور دارند و بیننده هستند) می توانند ثبت نام کنند.

نوازندگان در گروه فعال می توانند یک قطعه کوتاه یا اتود یا گام را برای اجرا آماده داشته باشند.

شهریه این کلاس ها برای افراد فعال 100000 تومان و برای افراد غیر فعال 60000 تومان است. (قابل پرداخت بصورت آنلاین از طریق وبسایت آموزشگاه، نقدی ، کارت های شتاب، واریز به حساب بانک پاسارگاد شماره 1-776264-800-232 به نام "بهاره مهدوی" و یا کارت به کارت به شماره 3800-0264-2910-5022 به نام "بهاره مهدوی ")

 
نحوه ثبت نام:

جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 12 مرداد 1394 به آموزشگاه موسیقی پارت واقع در تهران، خیابان ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، خیابان ترکزاده مراجعه فرمایید. ثبت نام در هر زمان، پس از رسیدن تعداد هنرجویان به حد نصاب کلاس متوقف خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های 66905077 و 66939176 تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس با ما را پر کرده و "مستر کلاس ویلن" را به عنوان "موضوع" انتخاب نمایید.

 

بیوگرافی تاها عابدیان
متولد 1356

از 7سالگی سه تار را نزد استاد محمود تاجبخش آموخت. از سال 1369 وارد هنرستان موسیقی پسران تهران شد و به یادگیری ویلن آلتو نزد اساتید علی برلیانی و تیمور پورتراب پرداخت. از سال 1371 به مدت دوسال نزد استاد والودیا تارخانیان به یادگیری ویلن آلتو ادامه داد. در پائیز سال 1373  تهران را به مقصد وین برای ادامه تحصیل ترک کرد و به مدت 9 سال در رشته سولیستی ویلن آلتو نزد پرفسور کلاوس پایشتاینر  (مایستر اول ارکستر فیلارمونیک وین و بنیانگذار و عضو کوارتت زهی وین ) ادامه تحصیل داد و در این رشته از کنسرواتوار شهر وین فارغ التحصیل شد .

از فعالیتهای هنری وی می توان از همکاری با ارکستر فیلارمونیک وین و ارکستر ‌اپرای وین از 15سال پیش تا بحال و همچنین همکاری با ارکستر فولکس اوپر وین  و ارکسترها و آنسامبل های دیگر وین در داخل و خارج از اتریش نام ‌برد.

او در سال 1996 موفق به دریافت رتبه اول مسابقه بین المللی نوازندگی آلتو در شهر مورسیا در اسپانیا شد. از دیگر فعالیت های موفقیت آمیز او اجرا با تریو زهی عابدیان در کارنگی هال نیویورک در سال ۲۰۱۲  میلادی و همچنین در سالن رودکی تهران در سال ۲۰۱۱  می باشد .

تاها عابدیان نیز فعالیتهایی در زمینه تدریس انجام ‌ داده است از جمله مسترکلاس هایی برای ویلن و ویولا در توکیو ژاپن ‌و همچنین ارائه کارگاه نوازندگی برای نوازنده های سازهای زهی ارکستر سمفونیک تهران در سال 1391.

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

ثبت نام از طریق اینترنت

اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی
کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی زیر نظر آقای هوتن شرف بیانی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کارگاه 4 جلسه ای ارف
کارگاه چهار جلسه ای ارف برای آشنایی موسیقی به کودکان 4 تا 6 ساله از خرداد 1401 برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کتاب سازشناسی کاربردی - برنده جایزه کتاب سال 1400
تبریک به استاد گرامی آقای مجید کولیوند برای دریافت جایزه کتاب سال
ادامه خبر ...

کنسرت های کلاس های ساز بصورت لایو از اینستاگرام
جدول کنسرت های هنرجویی آموزشگاه موسیقی پارت که بصورت لایو از طریق اینستاگرام برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه موسیقی پارت