اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

کلاس های گروه آواز کودکان - 16 خرداد 1391

گروه کر (آواز) کودکان آموزشگاه موسیقی پارت برای دوره جدید آموزشی تابستان 1391 عضو می پذیرد.


این دوره پیش نیازی ندارد و برای کودکانی در نظر گرفته شده است که بین 8 تا 12 سال هستند. علاقمندانی که تجربه قبلی موسیقی ندارند و هم چنین علاقمندانی که در کلاس های ارف یا ساز شرکت داشته اند، می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

در طول این دوره، مبانی موسیقی، سلفژ، و آواز به کودکان شما آموزش داده می شود و تجربه خواندن گروهی و چند صدایی را کسب می کنند. پذیرفته شدگان در پایان دوره قادر خواهند بود که با سایر اعضای گروه کر کودکان، یا در کنار گروه کر شهر تهران به اجرای موسیقی بپردازند.

مدرسین این دوره محمد واحد (مبانی موسیقی و سلفژ)، و ملودی اسدی (پیانیست) هستند و کلاس های آموزشی دو روز در هفته (روزهای دوشنبه 17 تا 19 و پنج شنبه 15 تا 17) در محل آموزشگاه موسیقی پارت (تهران، ستارخان، ابتدای پاتریس لومومبا، کوچه ترک زاده) برگزار می شود.

دروس مبانی موسیقی درشش ماهه اول شامل: نت خوانی، ریتم، فواصل پیوسته، گام های ماژور و تمرینات و قطعات یک و دو صدایی است. برای دوره دوم، آموزش مبانی موسیقی شامل: فواصل گسسته، نت های آلتره شده، ریتم های پیشرفته تر، گام های مینور، و تمرینات و قطعات چند صدایی خواهد بود.

این دوره زیر نظر مهدی قاسمی رهبر گروه کر شهر تهران و مدرس دانشگاه هنر برگزار می شود. گروه کر شهر تهران در سال 1378 تشکیل شده و تا کنون با برگزاری بیش از ده ها کنسرت و شرکت در جشنواره های موسیقی فجر، و اجرای قطعاتی از موسیقی محلی و معاصر ایران، موسیقی کلاسیک و همچنین موسیقی Jazz، توانسته خود را به عنوان یک گروه پویا و فعال مطرح نماید.

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

 
ثبت نام از طریق اینترنت
اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

دوره نیمه گروهی دف و تنبک
دوره نیمه گروهی دف و تنبک زیر نظر آقای بامداد ملکی از آذرماه 1397
ادامه خبر ...

ترم جدید کلاس های موسیقی کودکان - پاییز 1397
دوره جدید کلاس های موسیقی کودکان (ارف) برای پاییز 1397
ادامه خبر ...

کلاس سلفژ گروهی ترم دوم آقای قاسمی
کلاس گروهی سلفژ زیر نظر آقای مهدی قاسمی از مهرماه 1397 برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آموزشگاه موسیقی پارت
اخبار و اطلاعات آموزشگاه موسیقی پارت را از طریق تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه