اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

مستر کلاس گیتار دکتر لیلی افشار - 27 مرداد 1389

مستر کلاس گیتار خانم لیلی افشار در روز های 25 و 26 شهریور 1389 در آموزشگاه موسیقی پارت برگزار می شود.

مسترکلاس گیتار دکتر لیلی افشار در آموزشگاه موسیقی پارت

روز و ساعت کلاس ها:

پنج شنبه و جمعه 25و 26 شهریور - ساعت 11 تا 18


افراد شرکت کننده در دو گروه فعال (نوازندگانی که قطعه اجرا می کنند) و غیر فعال (علاقمندانی که در کلاس حضور دارند و بیننده هستند) می توانند ثبت نام کننند.

شهریه این کلاس ها برای افراد فعال 50000 تومان و برای افراد غیر فعال 25000 تومان است. (قابل پرداخت بصورت آنلاین از طریق وبسایت آموزشگاه، نقدی ، کارت های شتاب، واریز به حساب بانک پاسارگاد شماره 1-776264-800-232 به نام "بهاره مهدوی" و یا کارت به کارت به شماره 2648-0776-4711-6393 به نام "بهاره مهدوی")


نحوه ثبت نام:

جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 22 شهریور 1389 به آموزشگاه موسیقی پارت واقع در تهران، خیابان ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، خیابان ترکزاده مراجعه فرمایید. ثبت نام در هر زمان، پس از رسیدن تعداد هنرجویان به حد نصاب کلاس متوقف خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های 66905077 و 66939176 تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس با ما را پر کرده و "مستر کلاس گیتار" را به عنوان "موضوع" انتخاب نمایید.

برای اطلاعات تکمیلی به سایت http://www.guitar4all.com/?p=5155 مراجعه نمایید.مدیر برنامه ایشان آقای حامد فتحی هستند.

مستر کلاس گیتار دکتر لیلی افشار تابستان 1389 در آموزشگاه موسیقی پارت

بیوگرافی لیلی افشار

لیلی افشار متولد تهران از نوازندگان بزرگ گیتار کلاسیک در جهان است. او براي چندين سال بعنوان بهترين نوازنده گيتار كلاسيك جهان انتخاب شده است. وی نخستین زن جهان است که در رشته اجرای گیتار کلاسیک به درجه دکتری دست یافته است.

او از ده سالگی فراگیری گیتار را آغاز کرد . وی با درجه لیسانس و فوق لیسانس موسیقی در رشته نوازندگی گیتار از کنسرواتوآر بوستون و کنسرواتوآر موسیقی نیوانگلند فارغ التحصیل شد و نخستین زنی در جهان بوده که موفق به اخذ درجه دکترا در نوازندگی گیتار شده است.

خانم افشار مدتی نیز در مرکز هنرهای تجسمی بنف و فستیوال موسیقی اسپن تحصیل کرده و دیپلم افتخاري آکادمی موسیقی کیجانا درسی ینا - ایتالیا نیز به وی اعطاء شده است.

وی کنسرتهای متعددی در کشورهای ایران، آمریکا، انگلستان، ایرلند، کانادا، فرانسه، دانمارک، ایتالیا، آفریقا، نیوزیلند، استرالیا و آمریکای جنوبی برگزار کرده است. .

آلبوم هاي لیلی افشار عبارتند از : کاپریچوی گویا اثر کاستل نوئوو-تدسکو، ساغر (تنگی می لعل)، مسخ و گذر در نوا که توسط نشر کارگاه موسیقی منتشر شده اند.

همچنین کتابی با عنوان پنج آواز محلی ایرانی منتشر و مقاله های لیلی افشار درباره کاستل نوئوو-تدسکو و فرانسثیسکو به چند زبان در نشریات Gitarre & Laute I1 Fronimo , Guitar Review چاپ و منتشر شده اند. .

لیلی افشار کرسی پروفسوری خود را برای دانشگاه ممفیس در سال ۱۹۸۹ بدست آورد و هجده سال است برنامه لیسانس و فوق لیسانس و دکترای نوازندگی گیتار در دانشگاه ممفیس را اداره میکند ، که در آنجا نیز جایزه استاد برجسته دانشگاه در سال ۲۰۰۰ به وی تعلق گرفته است .

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

ثبت نام از طریق اینترنت
اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

دوره جدید آموزشی آمادگی گروه کر (بهمن 1396)
دعوت به عضویت در گروه کر شهر تهران دوره جدید آموزشی گروه کر شهر تهران از بهمن ماه 1396 برای علاقمندانی که تجربه قبلی در موسیقی ندارند، برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کلاس های تنبک و دف زیر نظر آقای بامداد ملکی
ثبت نام کلاس های تنبک و دف زیر نظر آقای بامداد ملکی
ادامه خبر ...

1396 ترم جدید کلاس های ارف (موسیقی کودکان) - زمستان
ثبت نام دوره جدید کلاس های اّرف برای زمستان 1396
ادامه خبر ...

مسترکلاس پیانو آقای پابلو گالدو
مسترکلاس پابلو گالدو - پیانیست اسپانیایی - در روزهای 23 و 24 آذر 1396 برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه