اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

مسترکلاس گیتار آقای دیوید فیکو - 8 مهر 1394

مستر کلاس  آقای دیوید فیکو برای نوازندگان گیتار در روز پنج شنبه 23 مهرماه 1394 از ساعت  10 تا 17در آموزشگاه موسیقی پارت برگزار می شود.


 افراد شرکت کننده در دو گروه فعال (نوازندگانی که قطعه اجرا می کنند) و غیر فعال (علاقمندانی که در کلاس حضور دارند و بیننده هستند) می توانند ثبت نام کنند.

نوازندگان در گروه فعال می توانند یک قطعه کوتاه را برای اجرا آماده داشته باشند.

شهریه این کلاس ها برای افراد فعال 60000 تومان و برای افراد غیر فعال 30000 تومان است. (قابل پرداخت بصورت آنلاین از طریق وبسایت آموزشگاه، یا کارت به کارت به شماره 3800-0624-2910-5022 به نام "بهاره مهدوی "  )

 
نحوه ثبت نام:

جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 20 مهر 1394 به آموزشگاه موسیقی پارت واقع در تهران، خیابان ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، خیابان ترکزاده مراجعه فرمایید. ثبت نام در هر زمان، پس از رسیدن تعداد هنرجویان به حد نصاب کلاس متوقف خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های 66905077 و 66939176 تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس با ما را پر کرده و "مستر کلاس گیتار" را به عنوان "موضوع" انتخاب نمایید.

 

داوید فیکو متولد ۱۹۶۲ تورین ایتالیا در سال ۱۹۸۲ زیر نظر گیدو مارگاریا از کنسرواتوار الساندریا فارغ‌ التحصیل شد و تحصیلات خود را با شرکت در دوره‌های تخصصی زیر نظر استادانی همچون جان ویلیامز، اسکار گیگلیا، خوزه توماس و ژاکوب لیندبرگ ادامه داد تا در نهایت بین سال‌های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۳ موفق به اخذ بورسیه از کمیته اقتصاد اروپا و همچنین اخد دو دانشنامه دیگر از کنسرواتووار سیه‌نا شد. وی همچنین در سال ۱۹۸۵ از کنسروتووار تورین مدرک آموزش موسیقی گرفت و هم اکنون در کنسروتووار کونئو ایتالیا مشغول به تدریس است. داوید فیکو در بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۳ توانست جوایز متعددی در فستیوال‌های داخلی و بین‌المللی در زمینه تکنوازی و موسیقی مجلسی به دست آورد و با ارکسترهای مختلفی همچون ارکستر سمفونیک رادیو تلویزیون تورین (۱۹۸۳-۲۰۱۱) ارکستر رادیو تلویزیون میلان (۱۹۹۰-۱۹۹۳) ارکستر رجیو تئاتر تورین و سینفونیکا ایتالیا به عنوان تکنواز همکاری کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نوازده می‌توانید به وبسایت رسمی وی به آدرس زیر مراجعه کنید: www.davideficco.coma

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

ثبت نام از طریق اینترنت

اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی
کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی زیر نظر آقای هوتن شرف بیانی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کارگاه 4 جلسه ای ارف
کارگاه چهار جلسه ای ارف برای آشنایی موسیقی به کودکان 4 تا 6 ساله از خرداد 1401 برگزار می شود.
ادامه خبر ...

کتاب سازشناسی کاربردی - برنده جایزه کتاب سال 1400
تبریک به استاد گرامی آقای مجید کولیوند برای دریافت جایزه کتاب سال
ادامه خبر ...

کنسرت های کلاس های ساز بصورت لایو از اینستاگرام
جدول کنسرت های هنرجویی آموزشگاه موسیقی پارت که بصورت لایو از طریق اینستاگرام برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه موسیقی پارت