اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

مسترکلاس پیانو آقای پابلو گالدو - 3 آذر 1396

 

مستر کلاس  آقای پابلو گالدو برای نوازندگان پیانو در روز پنج شنبه 23 و جمعه 24 آذر  از ساعت  10 تا 18 در آموزشگاه موسیقی پارت برگزار می شود.


 افراد شرکت کننده در دو گروه فعال (نوازندگانی که قطعه اجرا می کنند) و غیر فعال (علاقمندانی که در کلاس حضور دارند و بیننده هستند) می توانند ثبت نام کنند.

Master class - Pablo Galdo - 2017  "پابلو گالدو" بعنوان یکی از برجسته ترین پیانیست های اسپانیا شناخته شده است. او دانش آموخته ی دانشگاه های مطرح دنیا از جمله "کنسرواتوارِ چایکوفسکی" مسکو، "زولتان کدای" مجارستان، "آکادمیِ فرانتز لیست" بوداپست، "آلکالا هِنارس" اسپانیا می باشد، از "کنسرواتوار ویگو" در اسپانیا و "موتزارتیوم " سالزبورگ با دیپلم افتخار فارغ التحصیل شده و به عنوان نوازنده ی ممتاز شناخته شده است.
او همچنین در مستر کلاس های بسیاری از استادان مشهور و معتبر بین المللی از جمله: آلیشیا دلاروچا، زولتان کچیس، تاما واساری، دیمیتری باشکیروف، هاینز کمرلینگ، الکسی ولدوین، یاشا کتسنلسون، مارتا گولاس، هاوون سون و آلمودا کانو شرکت کرده است.
گالدو سابقه برگزاریِ کنسرت در بیش از 30 کشور بزرگ جهان مانند فرانسه، پرتغال، اسپانیا، روسیه، انگلستان، آمریکا، کره جنوبی، ایران، آرژانتین، ایتالیا و ... را دارد و همچنین موفق به دریافت جوایز بسیاری در فستیوال های موسیقی اسپانیا و مجارستان و ... شده است.

نحوه ثبت نام:

شهریه این کلاس ها برای افراد فعال 150000 تومان و برای افراد غیر فعال 50000 تومان است. (قابل پرداخت بصورت آنلاین از طریق وبسایت آموزشگاه، واریز به حساب بانک پاسارگاد شماره 1-776264-800-232  و یا کارت به کارت به شماره 3800-0624-2910-5022 به نام "بهاره مهدوی ")

 

جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 20 آذرماه 1396 به آموزشگاه موسیقی پارت واقع در تهران، خیابان ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، خیابان ترکزاده مراجعه فرمایید. ثبت نام در هر زمان، پس از رسیدن تعداد هنرجویان به حد نصاب کلاس متوقف خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های 66905077 و 66939176 تماس حاصل نمایید

 

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

ثبت نام از طریق اینترنت

اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

کلاس های تابستان 1403
شروع ثبت نام برای دوره های سازهای ایرانی، کلاسیک و پاپ، آواز و موسیقی کودکان
ادامه خبر ...

آلبوم سه گانه اصفهان اثر پریسا کرمی منتشر شد.
آلبوم سه گانه در آواز اصفهان اثر استاد گرامی آموزشگاه موسیقی پارت خانم کرمی، قابل دانلود است.
ادامه خبر ...

دوره جدید کلاس سلفژ بصورت گروهی
کلاس های سلفژ گروهی از اردیبهشت 1403 زیر نظر آقای مهدی قاسمی استاد دانشکده موسیقی دانشگاه تهران شروع خواهد شد.
ادامه خبر ...

ثبت نام دوره های زمستان 1402
دوره های ساز و موسیقی برای کودکان و بزرگسالان برای ترم زمستان 1402
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه موسیقی پارت