اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

مسترکلاس پیانو آقای پابلو گالدو - 3 آذر 1396

 

مستر کلاس  آقای پابلو گالدو برای نوازندگان پیانو در روز پنج شنبه 23 و جمعه 24 آذر  از ساعت  10 تا 18 در آموزشگاه موسیقی پارت برگزار می شود.


 افراد شرکت کننده در دو گروه فعال (نوازندگانی که قطعه اجرا می کنند) و غیر فعال (علاقمندانی که در کلاس حضور دارند و بیننده هستند) می توانند ثبت نام کنند.

Master class - Pablo Galdo - 2017  "پابلو گالدو" بعنوان یکی از برجسته ترین پیانیست های اسپانیا شناخته شده است. او دانش آموخته ی دانشگاه های مطرح دنیا از جمله "کنسرواتوارِ چایکوفسکی" مسکو، "زولتان کدای" مجارستان، "آکادمیِ فرانتز لیست" بوداپست، "آلکالا هِنارس" اسپانیا می باشد، از "کنسرواتوار ویگو" در اسپانیا و "موتزارتیوم " سالزبورگ با دیپلم افتخار فارغ التحصیل شده و به عنوان نوازنده ی ممتاز شناخته شده است.
او همچنین در مستر کلاس های بسیاری از استادان مشهور و معتبر بین المللی از جمله: آلیشیا دلاروچا، زولتان کچیس، تاما واساری، دیمیتری باشکیروف، هاینز کمرلینگ، الکسی ولدوین، یاشا کتسنلسون، مارتا گولاس، هاوون سون و آلمودا کانو شرکت کرده است.
گالدو سابقه برگزاریِ کنسرت در بیش از 30 کشور بزرگ جهان مانند فرانسه، پرتغال، اسپانیا، روسیه، انگلستان، آمریکا، کره جنوبی، ایران، آرژانتین، ایتالیا و ... را دارد و همچنین موفق به دریافت جوایز بسیاری در فستیوال های موسیقی اسپانیا و مجارستان و ... شده است.

نحوه ثبت نام:

شهریه این کلاس ها برای افراد فعال 150000 تومان و برای افراد غیر فعال 50000 تومان است. (قابل پرداخت بصورت آنلاین از طریق وبسایت آموزشگاه، واریز به حساب بانک پاسارگاد شماره 1-776264-800-232  و یا کارت به کارت به شماره 3800-0624-2910-5022 به نام "بهاره مهدوی ")

 

جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 20 آذرماه 1396 به آموزشگاه موسیقی پارت واقع در تهران، خیابان ستارخان، ابتدای خیابان پاتریس، خیابان ترکزاده مراجعه فرمایید. ثبت نام در هر زمان، پس از رسیدن تعداد هنرجویان به حد نصاب کلاس متوقف خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن های 66905077 و 66939176 تماس حاصل نمایید

 

[ بازگشت به صفحه اصلی اخبار ]

ثبت نام از طریق اینترنت

اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

گروه کر کودکان
کلاس های گروهی آواز کودکان برای کودکان و نوجوانان 8 تا 14 ساله از خرداد 1402 آغاز می شود.
ادامه خبر ...

تبریک به آقای مهدی غلامی استاد گرامی دف
مقطع کاردانی ساز دف در دانشگاه علمی کاربردی برای علاقمندان این ساز آغاز شده است.
ادامه خبر ...

دوره های جدید ترم بهار 1402
کلاس های جدید موسیقی (ارف برای کودکان زیر 6 سال)
ادامه خبر ...

کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی
کارگاه تجزیه و تحلیل کاربردی موسیقی ایرانی زیر نظر آقای هوتن شرف بیانی برگزار می شود.
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه موسیقی پارت