امین سیفیان

آواز کلاسیک و پاپ-کلاسیک، سه شنبه

امین سیفیان

امین سیفیان موسیقی را با ساز سه تار و رریف های آوازی شروع کرد. سپس در سال 1372 وارد دانشگاه هنر شد و در رشته موسیقی تا مقطع لیسانس ادامه داد.
درطول تحصیل از اساتیدی چون،شریف لطفی (مبانی موسیقی وسلفژ)، هوشنگ کامکار (آشنائی با ریتم وشناخت موسیقی غرب و استاد راهنما)، مهربانو توفیق (ردیف سازی سه تار) زنده یادپورتراب (هارمونی)، احمدپژمان (هارمونی) کامبیزروشن روان (موسیقی فیلم)، زنده یاد محمد تقی بینش (تاریخ موسیقی)، فرهاد فخرالدینی(هارمونی) بهره مند شد.


دردوران دانشجوئی به عنوان خواننده ی تنور وارد کر ارکسترسنفونیک تهران شد و از زنده یاد گرگین موسسیان که در آن زمان رهبر کر بود در زمینه ی عناصر زیبائی شناسی درآواز بسیار آموخت.
حضور امین سیفیان در کرارکسترسنفونیک 18سال به طول انجامید، درطول این سالها، هم به تنهائی و هم به همراه ارکسترسنفونیک قطعات کرال وارکسترال زیادی از آهنگسازان بزرگ و مطرح تمام دوره های موسیقی اجرا کرد، که دراین کنسرت ها رهبرهای متعددی برای رهبری ارکستر سنفونیک به عنوان رهبر میهمان حضور پیدا می کردند، زنده یادفریدون ناصری (رهبرثابت ارکسترسنفونیک آنزمان)، ایرج صهبائی، منوچهرصهبائی، شهرداد روحانی، لوریس چکناواریان، ادومیچیچ، علی رهبری، فرهاد فخرالدینی (رهبر ارکستر ملی آن زمان) که راهنمائی و نظرات ایشان برای امین سیفیان بسیار آموزنده بود و تجربه به همراه داشت،.


امین سیفیان ازدوران دانشجوئی تا امروز معلم آواز و موسیقی بوده است.


بازگشت به صفحه اساتید | بازگشت به لیست کلاس ها

ثبت نام از طریق اینترنت
اخبار آموزشگاه موسیقی پارت

ثبت نام دوره های زمستان 1400
دوره های ساز و موسیقی برای کودکان و بزرگسالان برای ترم زمستان 1400
ادامه خبر ...

کلاس سه تار از مقدماتی تا پیشرفته
کلاس های حضوری و آنلاین سه تار برای کودکان و بزرگسالان روزهای سه شنبه .
ادامه خبر ...

کلاس های تابستان 1400
دوره های جدید تابستان 1400 برای کودکان و بزرگسالان
ادامه خبر ...

دوره جدید کارگاه دیکته موسیقی
کارگاه جدید دیکته موسیقی بصورت آنلاین توسط آقای محمد واحد
ادامه خبر ...

عضویت در خبرنامه آموزشگاه
آدرس ایمیل:

وبلاگ آموزشگاه